O mnie

Nazywam się Bogusława Czarnowska. Jestem dietetykiem (także dietetykiem holistycznym dla psów) oraz trenerem masażu. 

Zwierzęta towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Wierzę, że najlepszym sposobem na zdrowie zwierząt i ludzi jest odpowiednie odżywianie się bez sztucznych dodatków. 

Ponieważ moją specjalnością są nutraceutyki – więc efektem tej filozofii jest stosowanie w diecie psa, jak i podawanych substancjach dodatkowych, takich produktów spożywczych oraz suplementów (tabletki, kapsułki), których spożycie przyniesie mu najwięcej korzyści zdrowotnych i terapeutycznych, niż te wynikające z normalnej diety. 

Dążę do tego aby organizm psa pozostawał w homeostazie. Wiedza, którą posiadam pochodzi od lekarzy „ludzkich” i lekarzy weterynarii stosujących w swojej praktyce metody holistyczne. 

O masażu słów kilka… Jestem fizjoterapeutką, umiem i rehabilitować potrafię, ale moją pasją zawsze był masaż. Ukończyłam wiele warsztatów i kursów związanych z masowaniem Obecnie uczę opiekunów psów masażu w schorzeniach kręgosłupa i stawów ponieważ wierzę, że oni również mogą być znakomitymi terapeutami dla swoich podopiecznych. Mogą uczynić ich życie komfortowym.

Jeśli potrzebujesz indywidualnych porad - zapoznaj się z moimi usługami