czwartek, 9 czerwca 2016

Skelevet i Fytovet w czerwcu.Dni są coraz dłuższe, słońca w tym miesiącu jest tyle, że niejeden przedstawiciel nagiej rasy, może ulec poparzeniu. Jak postępować aby nasze zwierzaki korzystały z dobroczynnych promieni słonecznych?Jeśli masz w domu nagi gatunek psa, kota, świnki morskiej czy myszki, powinieneś uważać na promieniowanie słoneczne i według potrzeby nanosić kremy ochronne na skórę pupila.

W zasadzie opiekunowie nie muszą zajmować się poparzeniami słonecznymi u swoich pupili. Najwięcej powodów do zmartwień  dostarczają owady kłujące, które mogą dokuczyć niejednemu wrażliwemu zwierzakowi.

Imunovet stosowany wewnętrznie i zewnętrznie złagodzi piekący ból i zmniejszy objawy zapalenia.

Skelevet bądzie działał na złagodzenie ewentualnej reakcji alergicznej, ale to jest tylko pierwsza pomoc.

Przy wystąpieniu reakcji alergicznej, konieczne jest natychmiastowe badanie przez weterynarza. Jeśli wiesz o alergii swojego pupila, lepiej podawać Skelevet profilaktycznie. Jego działanie uaktywnia się po kilkudziesięciu minutach, ale w ten sposób zapobiegniesz pojawiania się odczynów pojawiających się w krótkim czasie po ukąszeniu. Dlatego profilaktyka odgrywa w takim przypadku bardzo istotną rolę.

 Gorący okres prowadzi do utraty płynów, a z nimi także cennych minerałów niezbędnych  dla zdrowia zwierzęcia. Nadmierne wypijanie wody dla ochłody może doprowadzić do niepożądanych strat tych życiodajnych substancji. Profilaktyczne dodawanie Fytovetu do wody zastąpi ewentualny niedobór któregokolwiek minerału. I to bez dodatkowego obciążania nerek czy innego ważnego narządu. Ciepło dobrze działa na nerki, a one gospodarują minerałami kostnymi. Dlatego czerwiec jest  najlepszym okresem do nasycenia kości wapniem, fosforem, magnezem, manganem i innymi pierwiastkami śladowymi, które potem organizm wykorzysta w okresie jesiennych chłodów oraz pory zimowej.

Aby podziałać całościowo na organizm należy wybrać jeden podstawowy preparat. Może to być Regavet, Renovet, Kingvet jak również Gynevet.  To do Ciebie należy wybór. Ty wiesz, czego najbardziej potrzebuje Twój pupil. Samice będą potrzebować Gynevet,  samce Kingvet czy Renovet. W przypadku braku apetytu lub problemów trawiennych niezależnie od płci nieodzownym okaże się Regavet.

Ciepłe, letnie dni nie przynoszą istotnego ryzyka dla zdrowia naszych milusińskich i dlatego dobrze jest wykorzystać ten okres na dobrej jakości profilaktykę przed wystąpieniem dni mniej sprzyjających.

Z wdzięcznością :)

Dokonując zamówienia wymienionych preparatów w Psie Diety, masz pewność, że zostaną one dobrane w sposób umożliwiający powrót do zdrowia Twojego zwierzaka.


Te produkty możesz zamówić  pisząc na  e-mail - psiediety@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz