piątek, 13 maja 2016

Pies latem


Wszystko mieni się życiem, korzysta z maksymalnej dawki promieni słonecznych. Ciepły okres sprzyja owadom, najróżniejsze kąsania czy użądlenia są na porządku dziennym.
Imunovet podawany wewnętrznie i zewnętrznie złagodzi ranę i zapobiegnie rozwojowi bolesnego stanu zapalnego. Z pewnością będzie się nadawał  także do gojenia ran powstałych podczas zwiększonej aktywności ruchowej tego okresu. Może być też dobrym uzupełnieniem podczas połknięcia jakiegoś zepsutego "smakołyka", wtedy zadziała jako naturalny antybiotyk przeciwko licznym bakteriom gnilnym


Regavet będzie odpowiednim uzupełnieniem Imunovetu na problemy trawienne związane z zatruciem. U mięsożernych lato, to najlepsza pora by wzmocnić metabolizm. Regavet zadziała w tym względzie jako środek odmładzający. Polecam go dla starzejących się zwierząt jak również dla młodych, które cierpią na zaburzenia trawienia.
Ładna pogoda sprzyja obniżeniu pracy nerek, które odpowiadają między innymi za gospodarkę wapnia, fosforu i innych minerałów niezbędnych do budowy i wzmocnienia tkanki kostnej. Karmienie wysoko przetworzonymi karmami powoduje tworzenie się wewnątrz organizmu kwaśnego środowiska, które uniemożliwia wykorzystanie substancji mineralnych do budowy kości, zębiny i szkliwa zębowego.

Tak więc teraz jest najlepszy okres by nasycić organizm zwierzęcia substancjami, które ochronią go przed rozwojem osteoporozy i ciągłym uszkodzeniem tkanki kostnej.


Oprócz minerałów wzmacnia kości również kolagen, który znajdziesz w preparacie Skelevet. Preparat ten sprawdzi się także przy ukąszeniach przez owady oraz różnych reakcjach alergicznych, bo łatwo przyswajalny wapń znajdujący się w preparacie działać będzie również na wyciszenie stanów zapalnych.

Źródło - energy.poland


Życzę Tobie i Twojemu psu dużo zdrowia latem.

2 komentarze:

  1. psiak wiadomo - powinien być zdrowo karmiony. Dlatego ja czytam etykiety. Nie kupuję pierwszej lepszej karmy, która może tylko zaszkodzić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, z Panią - pies powinien być zdrowo karmiony. Na pewno do zdrowych posiłków nie zalicza się karm przemysłowych. I to czy Pani czyta etykiety, czy nie, nie ma znaczenia. Karma choćby najlepsza, najdroższa i z NAJWYŻSZEJ półki, Polska czy zagraniczna, zawsze będzie przetworzonym pokarmem, źle wpływającym na cały psi organizm. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń