piątek, 5 lutego 2016

Naturalne sposoby na pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne.


Odrobaczanie - leki przeciwrobacze

Wyróżnia się dwie grupy leków przeciwrobaczych. Mechanizm działania pierwszej polega na porażeniu układu mięśniowo-nerwowego pasożytów, czego konsekwencją jest ich unieruchomienie. Następnie pasożyty są usuwane z jelita. Tego typu leki są aktywne wobec form dojrzałych i we wczesnym stadium rozwoju, natomiast nie działają na larwy migrujące do tkanek.


Przykładami tego typu leków są:
pyrantel - stosuje się w leczeniu owsicy, glisty  i tęgoryjca;
prazykwantel - stosuje się w leczeniu m.in. tasiemczycy;

Druga grupa leków przeciwrobaczych zakłóca przemianę materii pasożyta - uniemożliwia mu wchłanianie glukozy i prowadzi do jego śmierci. Leki działają na jaja, larwy i postacie dorosłe pasożytów jelitowych.

Przykładami tego typu leków są:
niklozamid - stosuje się w leczeniu zakażenia tasiemcem ;
albendazol - usuwa nicienie (glisty, włosogłówki, owsiki, tęgoryjece) oraz na tasiemce..
mebendazol - w zakażeniu włosogłówką, glistą, tęgoryjcami

Niestety, leki te mogą powodować skutki uboczne, takie jak bóle brzucha, nudności, wymioty, biegunkę u psa. Często dochodzi również do reakcji nadwrażliwości (wysypka skórna, świąd).

Ponadto wiele leków przeciwpasożytniczych ma ograniczoną skuteczność. Przeciwwskazaniem może być także niewydolność wątroby (leki przeciwpasożytnicze bardzo obciążają ten narząd). O tym weterynarze jakoś nie wspominają.

Jeśli w trakcie terapii do organizmu zostanie uwolniona duża ilość alergenów larw, które powodują pojawienie się silnych reakcji zapalno-alergicznych, konieczne może okazać się stosowanie leków sterydowych.

Spróbuj zastosować do odrobaczania swojego psa naturalne preparaty. Pozbędziesz się pasożytów bez obciążania jego organizmu.KURS #1 
Naturalne metody zwalczania pasożytów
e-book PDF 22 strony

Cena 8 zł Sposoby na kleszcze 

Kleszcze to niebywale podstępni krwiopijcy. Atakują z ukrycia, są szybkie i skuteczne. Często nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że Twój pies właśnie stał się ich ofiarą. Mogą być niezwykle niebezpieczne, ponieważ przenoszą groźne dla psa wirusy i bakterie. Ukąszenie kleszcza może skutkować takimi chorobami, jak babeszjoza, która jest najgroźniejszą chorobą, często kończąca się śmiercią psa. Aby chronić psy przed kleszczami, warto wiedzieć o nich jak najwięcej.


Jak uchronić się przed inwazja tych pasożytów, dowiesz się z poniższego kursu.


KURS #2 
Naturalne środki na pchły i kleszcze
e-book PDF 18 stron

Cena 8 zł 

Cena każdego kursu 8,00 PLN. Dokonując zakupu dwóch kursów zapłacisz tylko 12,00 PLN.

W ZESTAWIE TANIEJ!

KURS # 1 i KURS # 2 w zestawie
Cena: tylko 12 zł


Życzę Tobie i Twojemu psu dużo zdrowia :)

2 komentarze:

  1. Dostałam 2 miesięcznego szczeniaka ...z glistami:).Zostal raz odrobaczony u weterynarza ,następne odrobaczenie w piątek .Jak pomoc ziołami ?jak zniszczyć jaja .czy w przerwach podawać coś ziołowego?BLOG WSPANIAŁY -PODZIWIAM I GRATULUJE!

    OdpowiedzUsuń
  2. Można zamówić u mnie gotowe ziołowe preparaty. Sprowadzam je z Niemiec z firmy Naturavetal. Dobre są również leki homeopatyczne.Glisty to taka ogólna informacja. Trudno mi coś Pani poradzić. Proszę przysłać wynik badania, wtedy coś poradzę. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń