niedziela, 22 lutego 2015

Nowy e - book i kolejne wyleczenie.

Pierwsza informacja to sukces w leczeniu ropnia zęba. Otrzymałam piękny list, którym chcę się z Tobą podzielić. I znowu po raz kolejny maleńkie kuleczki, tak krytykowane przez niektórych weterynarzy i wielu innych ludzi, którzy nie mają pojęcia czym jest homeopatia, zdziałały cuda. Zapraszam do lektury :)


Dzien dobry Pani Bogusiu...Bardzo dziekujemy za pomoc w wyleczeniu naszego pieska(jamnika).Lekarstwa polecone przez Pania w leczeniu ropnia zebowego(pyrogenium d30,mercurius sublimatus corrosivus d6,oraz silicea d6),odniosly wreszcie skuteczne wyleczenie tego schorzenia, z ktorym antybiotyki nie dawaly sobie rady, a wrecz przeciwnie stan psa sie pogarszal,opuchlizna pod wplywem antybiotykow byla tak wielka,ze pies nie widzial nic na oko.Uwazam,ze dobrany zestaw lekow przez Pania byl trafiony w dziesiatke.Mieszkamy w Holandii,niestety caly zestaw lekow  nie jest dostepny u nas.Bez problemow kupilam w/w zestaw lekow w aptece w Niemczech.Leczenie prowadzilysmy ponad 2 tygodnie.Jeszcze raz serdecznie Pani dziekujemy i polecamy innym  ta rewelacyjna metote leczenia pieskow z ropni zebowych.Pozdrawiamy Elzbieta i Agata.Zyczymy dalszych sukcesow.

Bardzo się cieszę. Homeopatia naprawdę działa. Wiem to z własnego doświadczenia. Każdą niedyspozycję mojej Daszy leczę tylko tą metodą. Bardzo dziękuję za dobrą wiadomość.

Druga nowina to e - book o naturalnym żywieniu psów.


 Przodkowie i psi kuzyni naszych domowych psów nie jedli suchych krokietów lub mięsa prosto z puszki. Jedli to, co zdołali upolować i nie było to... na pewno gotowane i przetworzone jedzenie. To był posiłek składający się z pożywnego białka, wyważonej ilości tłuszczu oraz kilku warzyw, owoców i traw.

Utrzymanie w zdrowiu i radości psa wcale nie jest trudne.

Ten przewodnik pomoże Ci to osiągnąć.

Dowiesz się z niego:

- jakie korzyści zdrowotne przynosi naturalna dieta,
- jak przygotować się do rozpoczęcia wykonywania surowych posiłków,
- jakie suplementy mogą okazać się pomocne w przejściu na nową dietę,
- dlaczego komercyjne karmy nie są dobre dla Twojego pupila

Przygotowywanie jedzenia dla Twojego psa może okazać się na początku trudne. Poprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie zawiłości i wtedy wszystko stanie się proste i łatwe do wykonania.

Znajdziesz tutaj również przykładowe receptury, zestawy suplementów i wiele innych ciekawych rzeczy...

Będziesz mógł również skorzystać z moich bezpłatnych konsultacji, jeśli nadal będzie Ci się wydawało, że ułożenie nowej diety dla Twojego psa jest dla Ciebie zbyt  skomplikowane. Otrzymasz także tygodniowy jadłospis odpowiedni do wieku i charakteru Twojego psa.


Jest to pierwsza książka o naturalnym żywieniu psów. A najlepsze jest to, że możesz ją teraz kupić za niską cenę - 28 złotych!

 Z wdzięcznością...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz