wtorek, 30 września 2014

Zaproszenie...


Jeśli masz problemy ze zdrowiem, a dotychczasowe leczenie nie przynosi spodziewanych efektów i mieszkasz niedaleko Katowic  bardzo serdecznie zapraszam Ciebie na warsztaty o zdrowym żywieniu i stylu życia organizowanym przez Anię Szydlik.

Na warsztatach dowiesz się, jak ważna w zapobieganiu wielu chorobom jest dieta i być może łatwiej będzie Ci też wprowadzić zmiany w żywieniu Twojego psa.

Pani Ania  Szydlik jest bardzo skutecznym terapeutą i już niedługo będzie też zajmować się naszymi zwierzętami.


Oto treść zaproszenia.

Jak dietą i zmianą stylu życia można ustrzec się chorób cywilizacyjnych jak cukrzyca typu II, choroba wieńcowa, nowotwory, choroba Alzheimera
22.11.2014 r sobota
KATOWICE,
ośrodek IRTON
godz. 11.00 - 18.00
cena : 250 zł

Żyjemy w czasach, w których na choroby cywilizacyjne zapadają osoby z naszego najbliższego otoczenia (przyjaciele, rodzina, znajomi). Obecnie coraz większa rzesza ludzi zaczyna zastanawiać się nad tym, czy aby styl życia, który propagujemy na zachodzie nie wpływa negatywne na nasze zdrowie, na nasz system immunologiczny, który zaczyna szwankować i przestaje wyłapywać mutacje genowe, które są przyczyną wystąpienia nowotworów.

Badania naukowe pokazują, iż aż 9 na 10 osób mających nowotwory cierpi na chroniczne zaparcia.
Czyżby więc przyczyna powstawania nowotworów leżała w nas samych? A dokładniej w naszych jelitach?

Na warsztatach dowiesz się jak ważne są regularne wypróżnienia.
Pokażemy jakie mogą być problemy z jelitami, z układem wydalniczym i jak można sobie pomóc (stosując naturalne metody, w głównej mierze odpowiednią dietę), aby uzdrowić i zharmonizować pracę jelit.

Medycyna zachodnia jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych proponuje tylko badania, mające na celu wczesne wykrycie CHOROBY – nie jest to więc profilaktyka.

Prawdziwa profilaktyka polega na uczeniu ludzi jak zmienić styl życia, co robić, a czego nie robić, aby ustrzec się przed zabójcą nr jeden w dzisiejszych czasach w Europie Zachodniej i Ameryce – chorobą wieńcową, rakiem, cukrzycą typu II, chorobą Alzheimera itd.

W leczeniu chorób cywilizacyjnych najważniejszym ogniwem jest zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia.

Rafinowane produkty, produkty mrożone, konserwowane, duża ilość produktów zwierzęcych pochodzących z hodowli przemysłowych, alkohol, brak snu, brak zdrowej aktywności fizycznej – to wszystko wpływa negatywne na nasze zdrowie.

Warsztat nauczy, których produktów należy zdecydowanie unikać, a które warto wprowadzić do swojej diety, aby móc ustrzec się przed wystąpieniem chorób cywilizacyjnych, w tym również nowotworów.

Na warsztacie dowiesz się m.in. jak ważne jest utrzymanie w zdrowiu mikroflory jelitowej, jaki powinien być optymalny skład poszczególnych składników pokarmowych w zdrowej diecie, jak przygotowywać pokarmy, aby były wolne od toksycznych związków powstałych z obróbki cieplnej jak np. smażenie, frytowanie itd.

Warsztat powstał z połączenia wiedzy nauki zachodniej, w tym prac takich sławnych naukowców jak dr Gerson, dr Budwig, dr Ewa Dąbrowska, dr David Servan – Schreiber, dr Hyman, dr Young, dr Fuhrman; jak również wiedzy i doświadczenia medycyny wschodu – Medycyny Chińskiej oraz makrobiotyki.

Podczas warsztatu wspólnie ugotujemy i zjemy posiłki, mające korzystny wpływ na zdrowie.
Zobaczysz sam jak smaczna może być zdrowa, chroniąca przed chorobami cywilizacyjnymi dieta.

Każdy z uczestników otrzyma skrypt, w którym zawarte będą również przepisy na pyszne, zdrowe, oczyszczające z toksyn i złogów dania.

Warsztat poprowadzi : Anna Szydlik – terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zajmuje się akupunkturą, ziołolecznictwem, dietetyką profilaktyczną i leczniczą (także w schorzeniach nowotworowych) oraz hirudoterapią. Przyjmuje w gabinecie w Katowicach. Jest certyfikowanym nauczycielem jogi.

więcej informacji : Irena Ligocka - Sokołowska
tel.  502 55 11 50

2 komentarze:

  1. O, byłam na podobnych warsztatach! Na prawdę warto! Medycyna Chińska to wspaniała nauka, która potrafi patrzeć na człowieka ( i zwierzę ) holistycznie - a nie, jak medycyna zachodnia - wycinając kawałek po kawałku. Profilaktyka - dobrze powiedziane - to nie wczesne wykrycie raka!! Także - zapraszam i cieszę się bardzo, że Pani Wykładowca będzie, jak Pani Bogusława napisała - też zajmować się zwierzętami. Brakuje takich ludzi !!! Jeszcze raz - zachęcam do skorzystania, na prawdę warto. To inwestycja w swoje zdrowie - bezcenne!! Joanna Szymańska

    OdpowiedzUsuń
  2. O, super. Zapiszę się. kiedyś byłam uczestniczką takich warsztatów. Bardzo mi one pomogły. Nauczyłam sie jak postępować aby być zdrowym. Do tego czasu cała moja rodzina a to kichała, a to kaszlała, a to jeszcze coś i jeszcze coś. Zaczynało sie ode mnie, potem chorowały dzieci, mąż i nasze psy. Porady zastosowałam tez do psów. Zrezygnowałam z suchej karmy i zaczęłam gotować zwierzakom.Teraz wszyscy cieszymy się dobrym zdrowiem. Skorzystam z nadarzającej się okazji zapiszę się i polecam takie warsztaty każdemu kto jest zdrowy i choremu. Dziękuje bardzo Pani Bogusi za umieszczenie tego zaproszenia. Czytam jej blog prawie codziennie. I proszę - znowu skorzystam z wiedzy. Magdalena Keller.

    OdpowiedzUsuń