niedziela, 20 kwietnia 2014

Kamica moczowa - nowy preparat.

Coral Burdock Root - korzeń łopianu to unikalny ziołowy suplement, który składa się z pokruszonego proszku korzenia oraz szeregu wysoko skoncentrowanych ekstraktów z korzenia łopianu. Produkt pomaga normalizować metabolizm. Ze względu na jego właściwości detoksykacyjne, moczopędne i oczyszczania krwi skutecznie usuwa toksyny i zanieczyszczenia.

Dodatek ten poprawia czynność nerek, normalizuje przemianę materii, obniża poziom cholesterolu we krwi oraz wspomaga funkcje wątroby.

Preparat poprawia trawienie i funkcjonowanie wątroby, zmniejsza procesy zapalne w przewodzie pokarmowym.
Bardzo wysokie stężenie (powyżej 35%) inuliny z korzenia łopianu zwiększa ilość glikogenu w wątrobie i stymuluje produkcję insuliny przez trzustkę. Dodatek ten ma właściwości prebiotyczne i przyczynia się do rozprzestrzeniania bakterii pożytecznych.
Hydroksycynamonowe kwasy korzenia łopianu mają właściwości detoksykacyjne, moczopędne i oczyszczające krew. Biorą one udział w oczyszczaniu krwi z kwasu moczowego, mocznika, amoniaku i toksyn, poprawie funkcji nerek oraz zwiększeniu wydalania moczu. Normalizuje wymianę wody i chronią wątrobę.
Korzeń łopianu zawiera również tzw. sterole do walki z cholesterolem. Wpływają na zmniejszenie absorpcji cholesterolu w jelitach, co zmniejsza poziom cholesterolu we krwi. 
Olejki eteryczne z korzenia łopianu promują wydzielanie żółci i zwiększenie wydzielania enzymów trzustkowych. Ich właściwości antyseptyczne hamują wzrost flory chorobotwórczej w przewodzie pokarmowym, normalizują trawienie i zapobiegają rozwojowi alergii.
Jest to jedno z najbezpieczniejszych ziół dostępnych dla psów i ich opiekunów. W istocie łopian zaliczany jest do żywności nutraceutycznej
Nutraceutyki to głównie substancje pochodzenia roślinnego tzw. substancje fitochemiczne jednak mogą być otrzymywane z surowców pochodzenia zwierzęcego lub mikrobiologicznego. Produkty te wykorzystuje się, by zapobiec występowaniu tzw. chorób przewlekłych, stworzyć warunki do poprawy stanu zdrowia, opóźnić proces starzenia organizmu, a tym samym przyczynić się do wydłużenia życia i poprawy jego komfortu. 
Polecam ten preparat dla psów chorych na HUU.
Cena dla moich pacjentów z uwzględnionym rabatem - 52,80 PLN
Dziękuję.
                           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz