niedziela, 8 grudnia 2013

Gout Care - nadzieja dla psów chorych na hyperuricosurię HUU oraz dla pacjentów z podagrą.Znaczenia witamin i składników mineralnych dla organizmu nie można lekceważyć. Są one niezbędnym źródłem witalności, ochrony komórek, zrównoważonego metabolizmu i zdrowia w ogóle. Z kilkoma wyjątkami, witaminy nie są produkowane przez organizm, więc muszą być dostarczane poprzez wybór zdrowych produktów żywnościowych i suplementów diety. Niestety, dostarczenie wystarczającej ilości składników odżywczych za pośrednictwem  diety staje się coraz trudniejsze. Jest to spowodowane kilkoma przyczynami:


- Zła dieta  nie zawierająca odpowiedniej ilości witamin, których organizm potrzebuje.

- Podawanie psom i spożywanie przez ich Opiekunów żywności pochodzącej z wysoko przetworzonych produktów, które posiadają niewielką, jeśli w ogóle, wartość odżywczą. Niestety, często zawierają także szkodliwe substancje, których jest więcej w porównaniu z naturalnie występującymi składnikami odżywczymi w danym produkcie czy karmie.

W wyniku złej diety u ludzi i ich zwierząt często dochodzi do powstania i rozwoju wielu chorób.
Między innymi pełnoobjawowe HUU u psów, co prawda jest to choroba uwarunkowana genetycznie lecz stosowanie odpowiedniej diety i suplementów może ten proces chorobowy powstrzymać. U ludzi to dna moczanowa.

Do walki z tymi przypadłościami przystąpiła firma farmaceutyczna w Salisbury, Maryland, która wyprodukowała produkt na naturalnych komponentach Gout Care.

W skład tego preparatu wchodzi:Jukka SchidigeraKurkumina

Sylimaryna z ostropestu plamistego


KarczochCzosnekMieszanka ziołowa skutecznie hamuje produkcję kwasu moczowego, pomaga organizmowi rozłożyć kwas moczowy, który odkłada się w objętych chorobą tkankach oraz zwiększyć jego wydalanie przez nerki. Aby kwas moczowy był na stałym poziomie należy najpierw spowolnić jego produkcję.

Tą kwestię bardzo łatwo można osiągnąć poprzez stosowanie zrównoważonej diety, odpowiedni zestaw witamin i minerałów, a także poprzez wypijanie odpowiedniej ilości wody. Człowiek powinien wypijać 30 ml wody na 1 kg wagi swojego ciała, pies 60 ml. Tutaj są znaczne wahania, w zależności od trybu życia psa, rodzaju pokarmu, wieku itd. Trochę trudniej będzie osiągnąć pozytywne efekty stosowania produktu w przypadku istniejącej już od dłuższego czasu choroby. Co nie znaczy, że Gout Care sobie nie poradzi z problemem.


GC ® może pomóc w zwiększeniu zdolności organizmu w hamowaniu powstawania kwasu moczowego, a co za tym idzie zmniejszenie jego stężenia we krwi i w moczu. Następstwem tego będzie ograniczenie ryzyka tworzenia złogów w nerkach, a także zapobieganie tworzeniu się złogów (kamieni) w drogach moczowych. 

Ta kombinacja jest podstawą sukcesu, ale także często brakującym ogniwem dla tych, którzy stosują zalecaną dietę bez powodzenia. Dotyczy ta także psów karmionych karmami weterynaryjnymi. Spowalnianie wytwarzania kwasu moczowego, jest niezwykle istotnym elementem, ale to tylko połowa sukcesu. Należy pobudzić organizm do radzenia sobie z tą naturalną substancją jaką jest kwas moczowy w zdrowy sposób.  Uzyskasz ten efekt za pomocą tego właśnie produktu.

Dziękuję. 
4 komentarze:

 1. Nowy post na : http://wolontariatwschronisku.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. proszę mi powiedzieć czy ten środek można kupić w Polsce?

  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Magda

  OdpowiedzUsuń