środa, 18 grudnia 2013

Co na chore stawy dla naszych pupili?

Chciałabym zaproponować Ci fajny produkt dla Twojego psa cierpiącego z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów i dysplazji. Kupiłam go dla mojej Daszy. Używamy po 1 kapsułce profilaktycznie. W przypadku stanów zapalnych producent zaleca 2 kapsułki do ustąpienia dolegliwości.

Dlaczego akurat powinieneś kupić ten produkt?

Dlatego, że w swoim składzie posiada cały zestaw substancji czynnych, które pomogą wzmocnić stawy, zabezpieczając przed uszkodzeniem tkankę chrzęstną i łączną, zmniejszy ograniczenie ruchów, poprawi ogólny stan układu ruchu.

Jakie to substancje?

Chondroityna i MSM (organiczny związek siarki) - niezbędne w wytwarzaniu strukturalnych białek tkanki łącznej - kolagenu i keratyny, które wzmacniają kości poprawiają wymianę fosforowo-wapniową w tkance chrzęstnej i wspomagają wytwarzanie płynu wewnątrzstawowego, sprzyjając zachowaniu płynu w chrząstkach, co nadaje płynność ruchom podczas chodzenia i biegania.

Mikrohydryna, witamina C, cysteina - główne przeciwutleniacze, chroniące zdrowe komórki przed szkodliwym działaniem ze strony wolnych rodników. Wyprowadzają nadmiar kwasu mlekowego z tkanki mięśniowej i napełniają komórki energią, aktywnie uczestniczą w syntezie kolagenu, poprawiając strukturę kości i skóry, poprawiają przyswajanie glukozaminy i cysteiny. 

Bor, mangan, molibden - pierwiastki podtrzymujące zdrowy stan kości, zabezpieczają przed ich zmiękczeniem i uszkodzeniem, sprzyjają gromadzeniu wapnia w tkance kostnej, wzmacniają strukturalnie warstwę kolagenową, potrzebną do syntezy glukozaminy, chondroityny i cysteiny.

Na koniec zostawiłam:


Glukozamina, n-acetyloglukozamina, Cetyl my- ristoleate - to główne składniki płynu wewnątrzstawowego, zapewniającego „smarowanie” stawów i zmniejszającego tarcie i ścieranie chrząstki, przywracają ruchomość stawów i procesy fermentacyjne (enzymatyczne) w komórkach chrząstki stawowej, zabezpieczają jej jednolitość i wytrzymałość, stymulują wytwarzanie chondroityny.


Chciałabym szczególnie zwrócić Twoją uwagę na składnik zaznaczony na kolor czerwony - Cetyl myristoleate.Cetyl Myristoleate i jego unikalne właściwości lecznicze dla stawów zostały odkryte przez Dr Harry Diehla, chemika z National Institute of Health (NIH) w USA. Podczas swoich badań Dr Diehl zauważył, że jeden z gatunków białych myszy posiada wyjątkowo zdrowe stawy, które wytrzymywały znaczne obciążenia. Dalsze badania pozwoliły wyodrębnić substancję, która była odpowiedzialna za tak zdrowe stawy, a którą myszy były w stanie wytwarzać w organizmie. Substancja została nazwana Cetyl Myristoleate.

Cetyl Myristoleate jest unikalnym esteryfikowanym kwasem tłuszczowym o wyjątkowych właściwościach, uzyskiwanym z afrykańskiego orzecha Kombo.

Joint Comfort stosuje się jako suplement diety działający wspomagająco w różnych uszkodzeniach aparatu ruchu:
 
• zapaleniach stawów, chorobach zwyrodnieniowych;
• bólach i ograniczeniach ruchowych stawów;
• stłuczeniach, naciągnięciach, kontuzjach. 

Cena preparatu dla Ciebie - 145,00 PLN  - 120 kapsułek.Dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz